سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-29 / 14:01:00

ارتش حماسه آفرین و غیور مردانه از ایران اسلامی دفاع می‌کند

    سمنان - استاندار سمنان طی پیامی به مناسبت روز ارتش، این نیروی الهی و خدایی را حماسه آفرین و مملو از غیور مردانی دانست که در لباس مقدس خدمت به نظام از انقلاب اسلامی دفاع می کنند. […]

ارتش حماسه آفرین و غیور مردانه از ایران اسلامی دفاع می‌کند

سمنان - استاندار سمنان طی پیامی به مناسبت روز ارتش، این نیروی الهی و خدایی را حماسه آفرین و مملو از غیور مردانی دانست که در لباس مقدس خدمت به نظام از انقلاب اسلامی دفاع می کنند.

 به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، علیرضا آشناگر با صدور پیامی فرارسیدن ۲۹ فروردین روز ارتش را به غیور مردان ارتش جمهوری‌اسلامی ایران تبریک گفت و نوشت: ۲۹ فروردین هر سال در تاریخ باشکوه این مرز و بوم بنام دلاورانی مزین شده که همواره یادآور حماسه آفرینی، پایمردی غیرت و مردم داری‌اند. غیور مردانی که در کارزار دفاع از استقلال و تمامیت ارضی کشور، شجاعانه جان خود را در طبق اخلاص نهاده و سربلندی و افتخار را برای میهن عزیز اسلامی به ارمغان آوردند.

در بخشی از این پیام می‌خوانیم: امروز ارتش پرافتخار ایران اسلامی با رهبری خردمندانه فرماندهی معظم کل قوا و در سایه سار خودباوری، خوداتکایی و نوآوری به عنوان پشتوانه‌ای مورد اعتماد و مقتدر برای حفظ و حراست از کیان نظام مقدس جمهوری‌اسلامی و مظهر اقتدار ملی و مایه آرامش ملت ایران و سایر ملت‌های منطقه است و علاوه بر ایفای رسالت بزرگ و ارزشمند خود، در مواقع حساس و پرخطر و به‌ویژه در حوادث طبیعی نیز همواره در خدمت و کنار مردم بوده و در کمک رسانی به آسیب‌دیدگان و جلب رضایت پروردگار، با همتی مضاعف کوشیده و این مجموعه عظیم را به یکی از استوانه‌ای بسیار مهم نظام اسلامی تبدیل نموده است.

آشناگر در خاتمه این پیام تاکید کرد: اینجانب فرارسیدن ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری‌اسلامی را به محضر فرماندهی معظم کل قوا، امت شهیدپرور، پرسنل خدوم ارتش خصوصاً یگان‌های مسلح ارتش جمهوری اسلامی مستقر در استان سمنان و خانواده‌های معظم شهیدان و ایثارگران منتسب به این بزرگواران تبریک و تهنیت گفته از خداوند منان توفیق هرچه بیشتر این عزیزان را در حفظ و حراست از دستاوردهای نظام مقدس جمهوری‌اسلامی ایران خواستار هستم.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری