سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-31 / 10:31:00

مدیرکل بهزیستی استان قزوین: جلوه های همدلی با بخشش اجاره مهدهای کودک در آبیک نمایان شد

    قزوین- مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: با پیگیری بهزیستی و همکاری خیرین در شهرستان آبیک مالکان تمام مهدها اجاره بهای ماه‌های تعطیل شده را بخشیدند و روحیه همدلی را جلوه گر کردند. […]

مدیرکل بهزیستی استان قزوین: جلوه های همدلی با بخشش اجاره مهدهای کودک در آبیک نمایان شد

قزوین- مدیرکل بهزیستی استان قزوین گفت: با پیگیری بهزیستی و همکاری خیرین در شهرستان آبیک مالکان تمام مهدها اجاره بهای ماه‌های تعطیل شده را بخشیدند و روحیه همدلی را جلوه گر کردند.

علیرضا وارثی   اظهار داشت: با شروع شیوع ویروس کرونا مهدهای کودک اولین مراکزی بودند که تحت تأثیر پیامدهای منفی آن تعطیل شدند.

وی بیان کرد: تعداد ۱۱۰ واحد مهد روستایی و شهری در استان قزوین فعالیت خود را از ابتدای اسفند سال گذشته متوقف کرده اند.

مدیرکل بهزیستی استان تصریح کرد: تعطیلی مهدهای کودک موجب شده تا کارکنان این مراکز همانند بسیاری از مشاغل آسیب پذیر دچار تنگناهای مالی شدیدی شوند که در راستای حمایت از فعالیت مهدهای کودک، مالکین بزرگوار در سراسر کشور و استان با درک این موضوع در انجام کار خیر پیش قدم
شده اند و با بخشش تمام یا بخشی از اجاره بهای ساختمان‌های خود حرکتی بسیار ارزشمند برای کمک به همنوعان خود و تقویت آموزش و مراقبت کودکان برداشته اند.

وارثی یادآور شد: در این راستا در شهرستان آبیک با تلاش اداره بهزیستی، مالکان تمام مهدها اجاره بهای ماه‌های تعطیل را بخشیدند.

وی ضمن تشکر از این مالکان خیر بیان کرد: روحیه جوانمردی ریشه‌های عمیق در جامعه ما دارد که هر گاه لازم باشد به منصه ظهور می‌رسد و امیدواریم الگوی دیگران شود.

مدیرکل بهزیستی استان قزوین اظهار داشت: این اقدام خیرین در قالب پویش همدلی همچنان تا پایان بحران شیوع ویروس کرونا ادامه داشته و سایر مالکین گرامی می‌توانند به این پویش نوع دوستانه ملحق شوند.

وارثی افزود: بعد از بحران شیوع کرونا و با جریان یافتن شور و نشاط حضور کودکان در مهدهای کودک از این خیرین بزرگوار از سوی کودکان، مهدهای کودک و سازمان بهزیستی تقدیر و خواهیم کرد.

وی اظهار امیدواری کرد تا ماه آینده بتوان افراد بیشتری را برای شرکت در این امر خداپسندانه و بشردوستانه ترغیب کرد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری