سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-02-03 / 20:02:00

فعالیت و تولید در پارس جنوبی متوقف نشده است

    بوشهر - استاندار بوشهر گفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فعالیت و تولید در پارس جنوبی در زمان شیوع کرونا متوقف نشده است. […]

فعالیت و تولید در پارس جنوبی متوقف نشده است

بوشهر - استاندار بوشهر گفت: با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، فعالیت و تولید در پارس جنوبی در زمان شیوع کرونا متوقف نشده است.

عبدالکریم گراوند ظهر چهارشنبه در نشست با مدیران صنایع نفت و گاز مستقر در عسلویه اظهار داشت: از زمان شیوع کرونا در استان، دستورالعمل‌های سخت‌گیرانه‌ای برای مقابله با کرونا در پارس جنوبی ابلاغ شد.

وی بیان کرد: در حالی که نمی‌توان تولید کشور را در منطقه مهم عسلویه متوقف کرد اما می‌توان با رعایت بهداشت و فاصله گذاری اجتماعی روند تولید را ادامه داد که این امر با همت مدیران صنایع نفت و گاز و کارکنان خدوم و زحمتکش در پارس جنوبی محقق شده است.

گراوند گفت: با همت مدیران و کارکنان زحمتکش پارس جنوبی، روند فعالیت و تولید در پارس جنوبی در زمان شیوع کرونا متوقف نشد که این امر با حساسیت ویژه وزارت نفت برای اجرای پروتکل‌های سخت گیرانه بهداشتی محقق شد.

استاندار بوشهر تصریح کرد: با وجود ابلاغ پروتکل‌های سخت گیرانه توسط وزارت نفت، ما در جنوب استان دغدغه کمتری برای مقابله با کرونا داشتیم و مدیران صنایع نفت، گاز و پتروشیمی در این زمینه نهایت همکاری را داشتند.

گراوند اضافه کرد: امروز هم در جمع مدیران سازمان منطقه ویژه پارس جنوبی، و مدیران نفت و گازی و صنایع پتروشیمی حاضر شدیم تا ضمن خدا قوت به ایشان آخرین گزارش‌ها در مورد مقابله با کرونا را دریافت کنیم که گزارش‌های امید بخشی از مدیران منطقه پارس جنوبی در مورد مقابله با کرونا داشتیم.

وی افزود: انتظار داریم همین روند مقابله با کرونا در پارس جنوبی با قوت ادامه داشته باشد و با حساسیتی که وزارت نفت و مجموعه درمانی وزارت نفت دارد امیدواریم شاهد حل این مشکل برای همیشه در پارس جنوبی باشیم.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری