سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-02-04 / 10:45:00

گزارش بارندگی در ۳۶ شهر و روستای نیمه شمالی سیستان و بلوچستان

    زاهدان- مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: بارندگی در شبانه روز گذشته از ۳۶ شهر و روستای نیمه شمالی و برخی ارتفاعات مرکزی این استان گزارش شده است. […]

گزارش بارندگی در ۳۶ شهر و روستای نیمه شمالی سیستان و بلوچستان

 محسن حیدری اظهار داشت: همانطور که انتظار می‌رفت بیشترین بارندگی‌های ۲۴ ساعت گذشته در زاهدان رخ داده به طوری که از ایستگاه «توکل آباد شورک» این شهرستان ۱۳.۸ میلی‌متر باران گزارش شد.

وی افزود: پس از توکل آباد زاهدان، بیشترین بارش‌ها به ترتیب از ایستگاه‌های حاجی آباد شورو زاهدان با ۹، نصرت آباد ۷.۴، زهک ۶.۴، میرآباد و خیرآباد بالای زاهدان ۶ و قلعه رستم در شمال استان ۵.۵ میلی‌متر گزارش شده است.

مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان گفت: به طور کلی در شبانه روز گذشته از ۳۶ ایستگاه هواشناسی و باران‌سنجی استان واقع در شهرستان‌های زاهدان، خاش، زابل، زهک، هامون، هیرمند، نیمروز، ایرانشهر، بمپوز و مهرستان گزارش بارندگی دریافت شده است.

وی تصریح کرد: روز گذشته در نتیجه جریانات همرفتی، تندبادهای موقتی نیز در برخی نقاط سیستان و بلوچستان مانند مهرستان و زاهدان رخ داد به طوری که بیشینه سرعت باد در این ۲ شهر به ترتیب به ۶۸ و ۵۴ کیلومتر بر ساعت رسید.

حیدری با بیان اینکه دریای عمان تا جمعه مواج پیش‌بینی می‌شود، افزود: از جمعه افزایش محسوس دما در غالب نقاط استان انتظار می‌رود.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری