سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-02-04 / 17:50:00

مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل: برنامه های مدون برای توسعه ورزش همگانی در اردبیل داریم

    اردبیل - مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: برای توسعه ورزش همگانی در سطح استان اردبیل برنامه های مدون و کاربردی اجرا می شود. […]

مدیر کل ورزش و جوانان اردبیل: برنامه های مدون برای توسعه ورزش همگانی در اردبیل داریم

اردبیل - مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: برای توسعه ورزش همگانی در سطح استان اردبیل برنامه های مدون و کاربردی اجرا می شود.

 سجاد انوشیروانی ظهر پنجشنبه در آئین تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با بیان اینکه برای توسعه ورزش همگانی برنامه‌های ویژه‌ای اجرا می‌شود عنوان کرد: برای توسعه ورزش همگانی در سطح استان اردبیل برنامه‌های مدون و کاربردی اجرا می‌شود.

وی ضمن قدردانی از مدیران قبلی ورزش و جوانان استان اردبیل که در راستای پیشرفت ورزش این منطقه تلاش کردند ادامه داد: برای پیشرفت و توسعه ورزش استان نیازمند تجربیات و نظرات کارشناسان خبره هستیم بدون شک در دوران مدیریت از تجربیان پیشکسوتان که سرمایه‌های ورزش هستند بهره خواهیم برد و همچنین از نظرات کارشناسانه جوانان استفاده می‌کنیم.

مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان اردبیل اظهار کرد: برای توسعه ورزش استان اردبیل در تمامی حوزه‌ها از جمله قهرمانی، ورزش همگانی و جوانان تلاش می‌کنیم و به ورزشکاران استان جهت حضور موفق در رقابت‌های مختلف جهانی توجه ویژه ایی باید کنیم.

انوشیروانی آموزش را در تمامی حوزه‌ها در اولویت دانست و خاطرنشان کرد: پروژه‌های عمرانی که در سطح استان اردبیل نیمه تمام ماندند در اولویت خواهد بود و همچنین از ظرفیت بخش خصوصی برای پیشرفت ورزش تلاش می‌کنیم.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری