سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-02-06 / 20:17:00

ضرورت حفظ کرامت انسانی درکمک‌ها

    تبریز- نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی با تاکید بر حفظ کرامت مؤمنین در این کمک رسانی‌ها گفت: رزمایش مقدس مواسات با تمام توان تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت. […]

ضرورت حفظ کرامت انسانی درکمک‌ها

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل‌هاشم امروز در حاشیه بازدید انبار بسته‌بندی بسته‌های معیشتی پویش رحمت تبریز با بیان اینکه رزمایش مواسات و کمک‌های مؤمنانه با امر رهبر معظم انقلاب تا پایان رمضان ادامه خواهد داشت، اظهار داشت: برای کمک رسانی به نیازمندان و افراد آسیب دیده از بیماری کرونا همه اقشار مردمی به میدان آمده‌اند و مؤسسات خیریه کمک‌های ملت نوع دوست را از هزار تومان تا یک میلیارد تومان سازماندهی می‌کنند.

امام جمعه تبریز افزود: بسته‌های معیشتی آماده شده توسط خیران با کمک بسیج و سپاه در جای جای استان توزیع می‌شود تا فرمان رهبری در راستای رزمایش مواسات به اجرا درآید.

وی با یادآوری اینکه تعدادی زیادی از کارگران روزمزد به دلیل شیوع کرونا آسیب دیده‌اند، گفت: مساجد شکوه همدلی مردم از ابتدای انقلاب تاکنون بوده است و در این روزهای کرونایی در همه شهرها و روستاها با محوریت مساجد مردم نوع‌دوست و خیران بزرگوار از نیازمندان و آسیب‌دیدگان از کرونا دست گیری می‌کنند.

آل‌هاشم پویش‌های خیرخواهانه در مساجد را پاسخی به شبهه افکنان به جایگاه اماکن مذهبی و دینی عنوان کرد و گفت: مساجد و اماکن مقدس مردم مؤمن و انقلابی ایران اسلامی و اهالی غیرتمند آذربایجان برای رساندن کمک‌های خود به نیازمندان دورهم جمع کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی با تاکید بر حفظ کرامت مؤمنین در این کمک رسانی‌ها خاطرنشان کرد: این رزمایش مقدس با تمام توان تا پایان ماه رمضان ادامه خواهد داشت.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری