سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-02-06 / 20:20:00

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی: ۸۷ درصد بیماران کرونا در آذربایجان‌شرقی بهبود یافته‌اند

    تبریز- معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از بهبود ۸۷ درصدی بیماران مبتلا به کرونا در استان خبر داد و بر جدیت تلاش‌ها برای ریشه‌کن کردن این بیماری تأکید کرد. […]

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی: ۸۷ درصد بیماران کرونا در آذربایجان‌شرقی بهبود یافته‌اند

تبریز- معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان شرقی از بهبود ۸۷ درصدی بیماران مبتلا به کرونا در استان خبر داد و بر جدیت تلاش‌ها برای ریشه‌کن کردن این بیماری تأکید کرد.

 علیار راستگو امروز در ارتباط تصویری با فرمانداران استان با اشاره به آخرین وضعیت مقابله با بیماری کرونا در استان اظهار داشت: در سایه تلاش شبانه‌روزی مدافعان سلامت و دستگاه‌های مسؤول، شاهد کنترل و مدیریت شیوع بیماری کرونا در استان هستیم.

وی با بیان اینکه آمار بهبود یافتگی بیماران کرونا در آذربایجان‌شرقی بالاتر از میانگین کشوری است، گفت: بر اساس آخرین آمار ارائه شده تا پایان روز پنجم اردیبهشت‌ماه، بیش از ۸۷ درصد بیماران کرونا در استان بهبود یافته‌اند.

راستگو ادامه داد: تصمیماتی همچون بازگشایی صنوف کم خطر و پارک‌ها و بوستان‌ها به معنای پایان کرونا نیست و خطر همچنان در کمین است. هرگونه اتراق در هر یک از پارک‌ها، بوستان‌ها و تفرجگاه‌های استان نیز تا اطلاع ثانوی ممنوع است و مردم استان می‌توانند از این فضاها صرفاً برای پیاده روی استفاده کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی در بخش دیگری از سخنان خود از تولید مازاد مواد ضدعفونی و بهداشتی در استان خبر داد و خاطرنشان کرد: با مجوز ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا استان به کمیته اقتصادی این ستاد، ارسال این اقلام به استان‌های متقاضی صادر شده است.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری