سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-02-12 / 20:06:00

لغو طرح ترافیک تا برقراری کامل حفاظت فیزیکی در حمل و نقل عمومی

    تهران- استاندار تهران گفت: طرح ترافیک تا زمانی که حفاظت فیزیکی در ناوگان حمل و نقل عمومی به طور کامل برقرار نشود اجرا نخواهد شد. […]

لغو طرح ترافیک تا برقراری کامل حفاظت فیزیکی در حمل و نقل عمومی

انوشیروان محسنی بندپی   در خصوص اجرا و لغو طرح ترافیک در تهران اظهار داشت: با توجه به اینکه ۲۶ درصد بار بیماری در حمل و نقل عمومی وجود دارد، در این زمینه هرچه رعایت و نظارت بر پروتکل‌های بهداشتی دقیق‌تر باشد می‌تواند بار انتقال ویروس را کمتر کند که یکی از عمده‌ترین دلایل حذف طرح ترافیک همین بود که حجم بار ترافیکی را کمتر می‌کند.

محسنی بند پی با بیان اینکه حفظ و استمرار اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی در کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا از اهمیت ویژه ای برخوردار است گفت: طرح ترافیک تا زمانی که حفاظت فیزیکی در ناوگان حمل و نقل عمومی به طور کامل برقرار نشود اجرا نخواهد شد.

استاندار تهران در رابطه با اجباری شدن استفاده از ماسک در ناوگان حمل و نقل عمومی نیز عنوان داشت: یارانه‌ای برای تهیه و تأمین ماسک در این مراکز در نظر گرفته شده و این امر بر عهده وزارت صنعت معدن و تجارت قرار داده شده است که طی آن در باجه‌هایی در ایستگاه‌های مشخص مترو به فروش می‌رسد و با قیمت دو تا پنج هزار تومانی این ماسک‌ها در اختیار مردم قرار خواهد گرفت اما مردم می‌توانند در منزل نیز با استفاده از پارچه‌های ضخیم با حفظ استانداردهای لازم اقدام به تهیه و دوخت ماسک کنند.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری