سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-20 / 17:04:00

بازگشایی اصناف از ۲۳ فروردین در کشور/ اول اردیبهشت در تهران

    رئیس اتاق اصناف تهران گفت: واحدهای صنفی که اجازه فعالیت آنها از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا صادر شده است می‌توانند از ۲۳ فروردین در سراسر کشور و اول اردیبهشت در تهران آغاز به کار کنند. […]

بازگشایی اصناف از ۲۳ فروردین در کشور/ اول اردیبهشت در تهران

قاسم نوده فراهانی   درباره ساعت شروع به کار اصناف اظهار داشت: بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، اصناف در کشور از شنبه ۲۳ فروردین و در تهران از دوشنبه اول اردیبهشت می‌توانند فعالیت خود را آغاز کنند.

وی افزود: در این مصوبه، مقرر شده تا اصنافی که مجاز به آغاز فعالیت هستند، پروتکل‌های تهیه شده در ستاد را رعایت کنند.

رئیس اتاق اصناف تهران ادامه داد: بر اساس مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا، برخی اصناف مانند تالارهای پذیرایی، قهوه خانه‌های سنتی، کافی شاپ ها و سایر اصنافی که تجمع در آنها قرار دارد، نمی‌توانند بازگشایی شوند.

وی یادآور شد: رستوران و اغذیه فروشان می‌توانند واحدهای صنفی را بازگشایی کنند اما صرفاً برای موارد بیرون بر امکان فعالیت دارند و استفاده از سالن‌های غذاخوری این واحدهای صنفی ممنوع است.

نوده فراهانی با بیان اینکه اتحادیه‌های صنفی نیز در تهران تا ابتدای اردیبهشت تعطیل هستند، گفت: از دیگر موارد مذکور در پروتکل‌های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، رعایت فاصله گذاری اجتماعی و بهداشت حرفه‌ای از سوی اصنافی است که اجازه بازگشایی واحد صنفی آنها داده شده است.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری