سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-02 / 16:34:00

حمایت از آرمان‌های فلسطین متوقف نشده است

    تبریز- امام جمعه تبریز گفت: حمایت از آرمان‌های فلسطین متوقف نشده است و همچنان به مبارزه خود تا نابودی رژیم صهیونیستی ادامه می‌دهیم. […]

حمایت از آرمان‌های فلسطین متوقف نشده است

تبریز- امام جمعه تبریز گفت: حمایت از آرمان‌های فلسطین متوقف نشده است و همچنان به مبارزه خود تا نابودی رژیم صهیونیستی ادامه می‌دهیم.

 حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی آل هاشم روز جمعه در گفت و گویی با رسانه‌ها اظهار کرد: اکنون شجره طیبه انتفاضه سنگ روییده و به مرحله تولید سلاح‌های پیشرفته رسیده است؛ شکست ۶ کشور عرب از رژیم پوشالی صهیونیزم در گذشته اکنون به شکست پنجمین ارتش جهان از مقاومت و حزب الله لبنان منجر شده است.

وی یادآور شد: با پیروزی ایران در دفاع مقدس و پیشرفت انقلاب اسلامی، جوانان مقاومت ابتدا در لبنان و سپس در فلسطین رشد کردند و پس از جنگ‌های نمایشی سران عرب و سازش ننگین آنها شجره طیبه انتفاضه سنگ روئید.

حجت الاسلام آل هاشم گفت: امسال نیز ثابت می‌کنیم که حمایت از آرمان‌های فلسطین متوقف نشده و به علت مشکلات ناشی از کرونا، جوانان در فضای مجازی و رسانه‌ای شور مبارزه با صهیونیزم را به نمایش می‌گذارند.

وی تاکید کرد: جوانان حزب الهی جهان و مقاومت هرگز از آرمان‌های قدس و فلسطین کوتاه نخواهند آمد و همچنان به مبارزه خود تا نابودی رژیم صهیونیستی ادامه خواهند داد.

امام جمعه تبریز گفت: شجره طیبه انتفاضه سنگ در فلسطین از مرحله تهیه قلاب سنگ به مرحله تولید موشک‌های نقطه‌زن رسیده است.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری