سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-05 / 13:06:00

۳۰۰۰ میلیارد اعتبار برای آزادراه الموت - قزوین لازم است

    رامسر - استاندار مازندران ساخت آزادراه الموت - قزوین را برای مردم غرب استان مهم دانست و گفت: سه هزار میلیارد تومان برای آن اعتبار نیاز است. […]

۳۰۰۰ میلیارد اعتبار برای آزادراه الموت - قزوین لازم است

احمد حسین زادگان پیش ازظهر دوشنبه در آئین بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر با اشاره به اهمیت آزادراه الموت - قزوین برای مردم غرب استان و رفع گروه ترافیک اظهار داشت: برای اجرای این طرح سه هزار میلیارد تومان اعتبار لازم است.

وی بیان اینکه توسعه ساختاری در راستای هدف گذاری با تغییر شرایط زمانی و مکانی در اولویت است، گفت: با توسعه فرودگاه رامسر بسترهای سرمایه گذاری در تمامی بخش‌های گردشگری کشاورزی و صنعتی فراهم می‌شود.

وی با اشاره به اینکه امکانات ملی سبب بهره برداری از باند جدید فرودگاه رامسر شد، تصریح کرد: در حوزه راه و محورهای مواصلاتی در استان مازندران ۶۰ درصد پروژه‌ها در زمان وزیر کنونی راه و شهرسازی محقق شده است.

حسین زادگان به موانع پروازی فراروی فرودگاه رامسر اشاره کرد و گفت: ۱۰ مانع پروازی برای توسعه باند جدید فرودگاه رامسر برداشته شده و ظرفیت‌های خوب گردشگری منطقه غرب مازندران برای جذب سرمایه گذار و توسعه گردشگری حائز اهمیت است.

وی با اشاره به اینکه آزاد راه‌ها و کنار گذرها سبب سهولت در تردد خواهند شد، ترافیک را از جمله دغدغه‌های مردم غرب مازندران بیان کرد و گفت: ترافیک زندگی را برای مردم منطقه سخت کرده است.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری