سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-15 / 16:20:00

آمریکا بیش از پیش به سمت افول حرکت می‌کند

    قم - تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س) با بیان اینکه انقلاب اسلامی با پیشرفت گسترده مسیر روشنی را رقم زده است، افزود: آمریکا بیش از پیش به سمت افول حرکت می‌کند. […]

آمریکا بیش از پیش به سمت افول حرکت می‌کند

متن پیام آیت‌الله سید محمد سعیدی نماینده ولی‌فقیه در استان قم به مناسبت ۱۵ خرداد به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

نیمه خرداد در تقویم جمهوری اسلامی ایران، یادآور روزهای اندوه‌بار رحلت ملکوتی حضرت امام است که چون کوه راسخ ایستاد و پس از سال‌ها هدایت و مقاومت با مرجعیت فقهی، فرهنگی، سیاسی، اخلاقی، عبادی و… حقیقتاً احیاگر اسلام ناب محمدی (صل الله علیه و آله) گشت و در عصر سرد حکومت جباران عنود بر نظام سیاسی و اجتماعی دنیا، پرچم دین‌داری و استکبارستیزی را با حمایت از مستضعفان برافراشت تا مردم پاک‌طینت تحت علمش در برابر استعمار و استبداد بسیج شوند و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را بر پایه دین‌داری و خردورزی بنا نهند تا حاصل آن تربیت مردانی چون شهید حاج قاسم سلیمانی باشد.

امروز که به فضل خداوند این انقلاب بزرگ اسلامی، با رهبری حضرت آیت‌الله‌العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) به گام دوم خویش رسیده و به اذعان تحلیلگران با پیشرفت‌های گسترده، مسیر روشنی را برای آینده رقم زده است، می‌توان بیش از همیشه باور داشت که این حرکت بزرگ نقطه عطف تاریخ بوده و سرچشمه حیات تمدن نوین اسلامی به شمار می‌رود و آمریکای جنایتکار بیش از پیش به سمت افول حرکت می‌کند.

اینجانب از جوار بارگاه ملکوتی حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله علیها یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی را گرامی داشته و در آستانه سالروز قیام حماسه‌ساز ۱۵ خردادماه به روح بلند آن کفن پوشان عزتمند که در پرتوی نور ولایت ملکوتی شدند درود می‌فرستم.

از خداوند قادر متعال سرافرازی روزافزون انقلاب اسلامی را که پرچمش با خون مردمان شریف این سرزمین به اهتزاز درآمده خواستارم، امید که به‌زود ی زود این پرچم توسط مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) به دست آخرین منجی عالم بشریت برسد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری