سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-21 / 13:14:00

نیازمند تقویت بنیه تحقیقاتی هستیم/ لشکر سایبری تشکیل شده است

    فرمانده سابق دانشگاه امام حسین(ع) فعالیت هدف دار در عرصه فضای مجازی را یکی از اقدامات در دوران فعالیت خود دانست و گفت: ما در همین راستا لشکر سایبری را تشکیل داده‌ایم. […]

نیازمند تقویت بنیه تحقیقاتی هستیم/ لشکر سایبری تشکیل شده است

سردار علی فضلی جانشین جدید معاون هماهنگ کننده سپاه امروز در آیین تودیع و معارفه فرمانده قدیم و جدید دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع)، گفت: خدا را شاکر هستم که در دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) که محل قدم سالانه ولی امر مسلمین جهان است، مدتی توفیق خدمت داشتم.

وی افزود: خدا را شاکرم که در مسیر خدمت به آرمان‌های انقلاب اسلامی شرکت داشتم.

جانشین معاون هماهنگ کننده سپاه با بیان اینکه در این دانشگاه تلاش‌های فراوانی صورت گرفته و ما در دو سال گذشته تلاش کردیم همین مسیر را ادامه دهیم، اظهار داشت: در حوزه زیر بنایی نیازمند تقویت بنیه تحقیقاتی و علمی هستیم به همین دلیل قرارگاه امام صادق (ع) تشکیل و ۱۲۰ جلد کتاب جدید تدوین شد و همچنین ۵۰۰ جلد کتاب نیز در حال تدوین است.

سردار فضلی فعالیت هدف دار در عرصه فضای مجازی را یکی دیگر از اقدامات در دوران فعالیت خود دانست و گفت: ما در همین راستا لشکر سایبری را تشکیل داده‌ایم که از حوادث آبان ماه اقدامات خود را به خوبی انجام دادند، همچنین اعزام دانشجویان به مراسم اربعین حسینی یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته است تا بتوانیم پاسداران در طراز انقلاب اسلامی تربیت کنیم.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری