سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-23 / 10:25:00

بیش از ۷۰ درصد مدارس کاشان توسط خیرین ساخته شده است

    کاشان - نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی گفت: بیش از ۷۰ درصد مدارس کاشان توسط خیرین ساخته شده است. […]

بیش از ۷۰ درصد مدارس کاشان توسط خیرین ساخته شده است

سیدجواد ساداتی‌نژاد شامگاه پنج‌شنبه در آئین کلنگ‌زنی مجتمع آموزشی ۱۲ کلاسه منطقه راوند کاشان، اظهار کرد: تاریخ منطقه راوند دربرگیرنده یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌های انسانی در اذهان مردم دنیا است.

وی با بیان اینکه علامه قطب راوندی یک شخصیت بین‌المللی است، گفت: علامه قطب راوندی یک انسان عالم بود که شهرت او فراتر از مرزهای ایران است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل با اشاره به اینکه حضور افراد عالم و دانشمندی همچون علامه قطب راوندی نشانی از جایگاه ارزنده این منطقه از نظر نیروی انسانی است، تصریح کرد: ما باید داشته‌های خود در طول تاریخ را بشناسیم و آن‌ها را به جوانان و نوجوانان بشناسانیم.

وی با بیان اینکه بسیاری از نخبگان منطقه کاشان در عرصه‌های مختلف علمی، اقتصادی، فرهنگی و… به مناطق دیگر کوچ کرده‌اند، خاطرنشان کرد: ما باید داشته‌های خود و کسی که برآمده از منطقه خودمان است را حفظ کنیم.

ساداتی‌نژاد با اشاره به علاقه مردم منطقه راوند کاشان برای تبدیل به شهر، بیان کرد: لازم است بر این مبنا برای مردم این منطقه نیز یک ناحیه آموزش و پرورش ایجاد شده تا با استقلال بیشتری اداره شود.

وی با بیان اینکه کاشان شهر خیرین است، افزود: بیش از ۷۰ درصد مدارس کاشان توسط خیرین ساخته شده که این نشان از حضور فعال خیرین در این عرصه و اهتمام آن‌ها به توسعه ظرفیت‌های آموزشی در منطقه کاشان است.

نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل گفت: منطقه کاشان به‌واسطه حضور و مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف به این مرحله رسیده است که امیدواریم با حضور فعال بیش از پیش آن‌ها در منطقه شاهد اتفاقات خوشایند بیشتری باشیم.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری