سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-23 / 15:36:00

تحریم تسلیحاتی ایران سیاست جدید آمریکا است

    شاهرود- امام‌جمعه شاهرود با اشاره به حوادث اخیری که در کشور آمریکا رخ‌داده است، گفت: تحریم تسلیحاتی ایران سیاست جدید آمریکا برای انتخابات آبان ماه در این کشور است. […]

تحریم تسلیحاتی ایران سیاست جدید آمریکا است

شاهرود- امام‌جمعه شاهرود با اشاره به حوادث اخیری که در کشور آمریکا رخ‌داده است، گفت: تحریم تسلیحاتی ایران سیاست جدید آمریکا برای انتخابات آبان ماه در این کشور است.

حجت‌الاسلام عباس امینی ظهر آدینه در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شاهرود که در حسینیه اعظم ندرسه قلعه این شهر برگزار شد، اظهار داشت: تحریم تسلیحاتی ایران توسط آمریکا سیاست جدید در آستانه انتخابات آبان ماه این کشور است.

وی با تأکید بر اینکه از بدو انقلاب تاکنون ایران در تحریم تسلیحاتی قرار دارد، افزود: در این مدت دانشمندان و نخبه‌های ایرانی با ساخت ماهواره‌های، موشک و… مختلف نیاز کشور را به تسلیحات نظامی رفع کردند.

جلوگیری از خام فروشی کالاها و ایجاد صنایع تبدیلی

امام‌جمعه شاهرود با اشاره به اعتراضات گسترده مردم آمریکا بیان کرد: افول تمدن غرب از ۶۰ سال پیش آغازشده و مختص به وقایع کنونی در کشور آمریکا نیست و درواقع با آتش زدن پرچم آمریکا توسط مردم این کشور، افول دولت خبیث و جنایتکار آمریکا نزدیک است.

امینی در بخش دیگری از سخنان خود بابیان اینکه مشکلات اقتصادی و تورم امروز آحاد مردم را درگیر کرده است، تصریح کرد: رونق تولید و جهش تولیدات داخلی نقش مؤثری در ایجاد رونق اقتصادی و رسیدن به خودکفایی در کشور ایفا می‌کند.

وی با تأکید بر اینکه سال‌های زیادی است که با خام فروشی نفت، سنگ، زعفران و ده‌ها کالای دیگر به اقتصاد ایران ضربه واردشده است، تأکید کرد: جلوگیری از خام فروشی کالاها و ایجاد صنایع تبدیلی و تکمیلی نقش مؤثری در تحقق سیاست‌های اقتصادی ایفا می‌کند.

امام‌جمعه شاهرود بابیان اینکه این گرانی‌ها توسط برخی از دشمنان مهندسی‌شده و آنان به دنبال اهداف شوم امنیتی هستند که باید مسئولان با درایت و نظارت مانع آن شوند، اضافه کرد: دستگاه‌های نظارتی باید تلاش بیشتری برای مهار این گرانی‌ها کنند تا گرانی‌های نامتعارف زندگی مردم را بیش از این دچار زحمت نکند.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری