سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-04-12 / 10:26:00

آنتونیو باندراس میزبان مراسم جوایز گویا ۲۰۲۱ شد

    میزبانی مراسم جوایز گویا که به عنوان اسکار اسپانیا شناخته می‌شود، بر عهده آنتونیو باندراس بازیگر اسپانیایی قرار گرفت. […]

آنتونیو باندراس میزبان مراسم جوایز گویا ۲۰۲۱ شد

به نقل از ورایتی، آنتونیو باندراس برای میزبانی مراسم جوایز گویا از سوی آکادمی اسپانیا در سال ۲۰۲۱ انتخاب شد. این مراسم ۲۷ فوریه سال آینده میلادی (۹ اسفند ۱۳۹۹) در شهر زادگاه باندراس یعنی مالاگا برگزار می‌شود.

این نخستین باری است که میزبانی این مراسم بر عهده این بازیگر قرار گرفته است. در این کار ماریا کاسادو یکی از مشهورترین خبرنگاران تلویزیونی اسپانیا که رییس آکادمی تلویزیون هم هست، وی را همراهی می‌کند.

باندراس چندین سال است که به عنوان یکی از مشهورترین چهره‌های سینمایی اسپانیا شناخته شده است و ۵ بار نامزدی آکادمی اسپانیا و یک بار گویای افتخاری را دریافت کرده است. اما تنها امسال بود که این بازیگر سرانجام برای بازی در فیلم «درد و افتخار» پدرو آلمادوار جایزه بهترین بازیگر جشنواره کن و نامزدی اسکار را هم کسب کرد.

به گفته آکادمی اسپانیا آنها امسال قصد دارند مراسم اهدای جوایز گویا را با مخاطبی کم و با رعایت پروتکل‌های امنیتی برای حفظ سلامت برگزار کنند.

کمپانی «تیاترو سوهو» که متعلق به باندراس است به تهیه این مراسم کمک می‌کند و مراسم در سالنی سینمایی به همین نام که توسط باندراس ساخته شده، برگزار می‌شود.

ماریانو باروسو رییس آکادمی اسپانیا گفت قصد دارند تا بهترین امکان را برای مهمانان این برنامه فراهم کنند و به این منظور آنتونیو باندراس بی شک از بهترین‌ها است.

مراسم اهدای جوایز گویا یک ماه دیرتر از موعد معمولش برگزار می شود.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری