سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-05-02 / 18:02:00

سند راهبردی توسعه استان همدان حمایت از تولید را دنبال می‌کند

    استاندار همدان بابیان اینکه حمایت از سرمایه‌گذاران اولویت برنامه های مدیران است؛ گفت: سند راهبردی و عملیاتی استان همدان برای حمایت از تولید و ایجاد اشتغال تدوین شده است. […]

سند راهبردی توسعه استان همدان حمایت از تولید را دنبال می‌کند

 استاندار همدان بابیان اینکه حمایت از سرمایه‌گذاران اولویت برنامه های مدیران است؛ گفت: سند راهبردی و عملیاتی استان همدان برای حمایت از تولید و ایجاد اشتغال تدوین شده است.

 سیدسعید شاهرخی بعدازظهر پنج شنبه در مراسم کلنگ‌زنی احداث کارخانجات تولید دستکش‌های پزشکی در ملایر با بیان اینکه در تداوم سیاست‌های دولت، اولویت ما در استان همدان حمایت از تولید، معیشت و حفظ اشتغال موجود است، گفت: حمایت و پشتیبانی از چرخه تولید، کارگران و صنعت‌گران که نیازهای ضروری کشور را تأمین می‌کنند یک امر حیاتی است.

وی با بیان اینکه شهرستان ملایر، جلوتر از سند راهبردی و عملیاتی توسعه استان همدان در حال حرکت است و مردم با فرهنگ ملایر، شایسته توسعه و پیشرفت بیشتر هستند، افزود: برای حمایت از تولید و ایجاد اشتغال، سند راهبردی و عملیاتی استان همدان را تدوین کرده‌ایم.

مسیر توسعه استان را بر روی ریل سند راهبردی و عملیاتی بنا نهاده‌ایم

شاهرخی با تاکید بر اینکه مسیر توسعه استان را بر روی ریل سند راهبردی و عملیاتی بنا نهاده‌ایم، از اولویت‌های اساسی استان همدان در سند راهبردی و عملیاتی را توجه و برنامه‌ریزی در راستای ایجاد اشتغال، تقویت معیشت و حمایت از تولید، برشمرد.

وی با بیان اینکه نمایندگان مردم شهرستان ملایر با تلاش و کوشش امورات مهم حوزه انتخابیه خود را به نحو احسن پیگیر هستند و امیدواریم در مسیر پیش‌رو با همکاری نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی جهش تولید را محقق کنیم، گفت: تلاش می‌شود با همه امکانات و ظرفیت از سرمایه‌گذار حمایت صورت گیرد.

استاندار همدان با بیان اینکه برنامه‌های توسعه بخش و اشتغالزای خوبی در مسیر شهرستان ملایر قرار دارد، گفت: حمایت از سرمایه‌گذاران به منظور تأمین کالاهای اساسی و چرخه تولید و حمایت از کارگران و صنعتگران برای ما امری مهم است.

شاهرخی با تأکید بر اینکه به آینده ملایر و استان همدان بسیار امیدوارم، گفت: در ملایر اقدامات خوبی در حال انجام است و در سطح استان همدان نیز سه هزار میلیارد تومان پروژه در بخش‌های مختلف در حال اجراست.

نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی نیز با اشاره به ظرفیت‌های ملایر در حوزه‌های مختلف عنوان کرد: سرمایه‌گذاری های خوبی در این شهرستان انجام شده است.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری