سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-22 / 19:25:00

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین: لاین شمالی محور قزوین- همدان به دلیل تخریب پل مسدود شد

    قزوین- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت: لاین شمالی محور قزوین - همدان از آبگرم به آوج به علت آسیب دیدگی یک دستگاه پل در بارش‌های اخیر به منظور مرمت پایه پل مسدود است. […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین: لاین شمالی محور قزوین- همدان به دلیل تخریب پل مسدود شد

جواد حق لطفی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: به دلیل بارش‌های اخیر و سیلاب یک دستگاه پل در مسیر قزوین به همدان از آبگرم به آوج یک دستگاه پل آسیب دیده است.

وی افزود: این پل که با قدمت ۱۰۰ سال با سه دهانه ۱۰ متری در کیلومتر ۱۱۰ جاده قزوین به همدان بعد از شهر آبگرم به سمت آوج واقع شده بر اثر بارندگی‌های دیروز و امروز و افزایش دبی آب و متعاقباً طغیان رودخانه دچار نشست قابل توجهی شده است.

حق لطفی بیان کرد: از سوی دیگر با توجه به اهمیت و ترافیک سنگین این محور لازم است مسیر رفت قزوین به همدان در محدوده یاد شده تا اطلاع ثانوی به منظور ترمیم و مرمت مسدود شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین تصریح کرد: با مسدود کردن این مسیر که از عصر امروز انجام شد تا زمان مرمت پل، ترافیک عبوری از لاین جنوبی با محدودیت به صورت دو طرفه انجام خواهد شد.

حق لطفی از رانندگان خواست هنگام عبور از این مسیر، ضمن رعایت مقررات رانندگی، به توصیه‌های مأموران پلیس راه و نیز راهداران مستقر در جاده‌ها به دقت عمل کنند تا از حوادث احتمالی جلوگیری شود.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری