سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-06-26 / 14:25:00

تولید «پارک پردیسان» با هدف جذب مردم برای حفاظت از محیط زیست

    مجله رادیویی «پارک پردیسان» با هدف شناخت و جذب مردم برای حفاظت از محیط زیست تهیه و تولید می شود. […]

تولید «پارک پردیسان» با هدف جذب مردم برای حفاظت از محیط زیست

به نقل از روابط عمومی رادیو تهران، هومن عرب شیرازی تهیه کننده و مجری «پارک پردیسان» درباره این برنامه گفت: برنامه جدید «پارک پردیسان» یک مجله رادیویی زیست محیطی است که با هدف شناخت محیط زیست و جذب مردم برای حفاظت از محیط زیست تهیه و تولید می شود. همان طور که می دانید محیط زیست پاک یعنی انسان سالم، محیط زیست یک امانت بسیار بزرگ در نسل حاضر است که آن را باید سالم و سلامت به نسل آینده تحویل دهیم.   

وی ادامه داد: از بخش های اصلی این برنامه می توان به رد پای طبیعت، خبر زیست، گفتگو با مهمان برنامه و در بخش های شناور ما آیتم های گزارشی، نمایش های کوتاه، هدیه ای از طبیعت، سلامت در طبیعت، معرفی کتاب و چهره زیست محیطی خواهیم داشت.

این تهیه کننده یادآور شد: در بخش خبر زیست به خبرهای هفته ای که گذشت درباره محیط زیست می پردازیم که شیما حیدری اجرای آن را بر عهده دارند. در بخش گفتگو، مهمان برنامه ایمان معماریان دام پزشک، درباره شامپانزه ای نارس که سه چهارسال از آن مراقبت کرده اند، صحبت می کند. علاوه بر این با مهمان برنامه سرهنگ محبت خانی درباره این که چرا محیط بانان از جلیقه استفاده نمی کنند، گفتگو خواهد شد.

عرب شیرازی در پایان عنوان کرد: برنامه «پارک پردیسان» پنجشنبه ها و جمعه ها از ساعت ۱۶ روی آنتن رادیو تهران می رود. پنجشنبه این هفته ۲۷ شهریور در بخش رد پای طبیعت با کارشناسی پرویز بختیاریان، درباره یکی از گونه های جانوری صحبت می شود. شهاب چراغی از دیگر کارشناسانی است که در این بخش با ما همکاری می کنند.

مخاطبان در سرتاسر دنیا از طریق وب سایت WWW.RADIOTEHRAN.IR ضمن استفاده از پخش زنده شبکه، می توانند در جریان آخرین خبرهای رادیو تهران قرار بگیرید.

همچنین علاقه مندان می توانند برنامه های رادیو تهران را از اپلیکیشن ایران صدا دریافت کنند.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری