سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-07-01 / 13:30:00

نتیجه انتخابات آمریکا تاثیری در رفع مشکلات اقتصادی ندارد

    دبیرکل حزب موتلفه اسلامی گفت: دولت بداند نتیجه انتخابات آمریکا تاثیری در رفع مشکلات اقتصادی مردم نخواهد داشت. […]

نتیجه انتخابات آمریکا تاثیری در رفع مشکلات اقتصادی ندارد

اسدالله بادامچیان، در پایان نشست دبیران حزب موتلفه اسلامی، ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد ۸ سال دفاع مقدس، گفت: دفاع مقدس برای حفاظت از همه ارزش‌ها و نظام جمهوری اسلامی ولایی و استقلال و آزادی بود و این دفاع مقدس هنوز در جبهه‌های فرهنگی، اقتصادی و سیاسی در برابر شبیخون فرهنگی و تهاجمات سیاسی و تحریم‌های اقتصادی ادامه دارد که مسلماً پیروزی از آن مدافعان ارزش گرا است.

وی با تبریک به سپاه، ارتش و همه نیروهای مسلح و بسیجیان دلاور، افزود: امروز اقتدار نظام اسلامی عزت، شکوه و غلبه جندالله را حکایت می‌کند و قدرت بازدارندگی جمهوری اسلامی تحت فرماندهی ولی امرمسلمین به جایگاهی رسیده که آمریکای متجاوز و سلطه گران ستمگر از آن نگرانی دارند و استکبار جهانی جرأت تجاوز به میهن اسلامی عزیزمان را ندارد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: تمهیدات نیروهای اسلام در آماده سازی قدرت شگرف در پیشرفت‌های جنگ افزاری، ایران را به یکی از ۱۰ کشور بزرگ که دارای قدرت نظامی غیر هسته‌ای هستند قرار داده است و تجربیات و ابتکارات نظامی لشکریان اسلام در راه بیداری اسلامی ملت‌های مظلوم پشتوانه جهاد آنهاست.

بادامچیان با طلب علو درجات و عنایات خداوند، برای همه شهدای سپاه، ارتش، نیروی انتظامی و بسیج، اظهار داشت: شهادت سردار بزرگ اسلام حاج قاسم سلیمانی و همراهانش علاوه بر رسوایی و ذلت استکبار آمریکایی، موج عظیمی را در جهان اسلام ایجاد کرد که دامنه آن کرانه‌های فتح و پیروزی را برای مستضعفان جهان به ارمغان می آورد.

وی تصریح کرد: امروز نهضت مقاومت در سراسر جهان اسلام گسترده و نهادینه شده است و بیداری اسلامی، خواب مستکبرین و صهیونیسم را آشفته کرده است؛ رزمندگان اسلام با پشتوانه امدادهای الهی در غزه، لبنان و سوریه صهیونیسم اشغالگر را در محاصره دارند و از حمایت ملت‌های مسلمان و آزادیخواه برخوردار هستند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در این خصوص به یکی از فرمایشات امام (ره)  اشاره کرد که فرمودند: «تصمیم داریم پرچم لآ اِلَهَ اِلّا اللّهُ را به قلل رفیع کرامت و بزرگواری به اهتزاز درآوریم و ایران به ‌عنوان یک دژ نظامی و آسیب ناپذیر، سربازان اسلام را به اصول و روش‌های مبارزه علیه نظام‌های کفر و شرک آشنا سازد.»

بادامچیان تصریح کرد: امروز اسلام در ۵ قاره جهان شناخته شده است و در صحنه سیاست جهانی نقش موثری دارد و دشمنیِ دشمنان اسلام و توطئه‌های آنها راه به جایی نمی برد.

وی ادامه داد: امروز آمریکا در ضعیف ترین موقعیت به سر می‌برد و در آستانه یک جنگ داخلی است، این کشور به بدهکارترین کشور جهان تبدیل شده و نامزدهای انتخاباتی همدیگر را به تقلب در انتخابات متهم می‌کنند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: در این جنگ قدرتِ دولتمردان آمریکا، مردم که ناراضی از همه آنهاست، در خیابان‌ها تظاهرات کرده، پرچم آمریکا را آتش می‌زنند و مجسمه‌های سران قبلی آمریکا را سرنگون می سازند.

بادامچیان با بیان اینکه شعار مرگ بر آمریکا نیز جهانی شده است، گفت:  اروپایی‌ها نیز در ضعف و بحران به سر می‌برند، در چنین شرایطی است که سران آمریکا برخی حکام ذلیل، ترسو و خائن عرب را وادار کردند که در جهت منافع انتخاباتی ترامپ با اسرائیل اشغالگر و جلاد اعراب روابط رسمی برقرار نماید؛ این اقدام خائنانه کاملا محکوم است و آشکارتر شدن چهره این خائنان بیشتر به ضرر صهیونیست‌ها و آمریکاست و فرزندان شهدای صبرا و شتیلا این خائن‌ها را نخواهند بخشید.

وی افزود: همواره مسلمانان از این نوع خائن‌ها آسیب دیدند و خیانت کاران هم دیر یا زود به جزای خیانت خود دچار شدند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: آمریکا معمولاً تمایل دارد که مزدورانش با چهره فریبکارانه مقاصد غرب را برآورده سازند و زمانی که مزدوری مانند سادات، نقاب از چهره بر می‌دارد، دلیل آن‌ است که  مهره خویش را از روی ناچاری و استیصال ذبح کرده است.

بادامچیان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور گفت: متاسفانه دولت به نصایح و برنامه‌های دلسوزان بی اعتناست؛ به گونه‌ای که بعضی تصور دارند نفوذی‌ها در دولت هستند که به این مشکلات دامن می‌زنند.

وی از دولت خواست با همکاری مجلس و قوه قضاییه مشکلات مهم مردم و کشور مانند کاهش ارزش پول ملی، کاهش خرید قدرت مردم، مشکل ارز، مسکن و قاچاق را رفع کند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی اظهار امیدواری کرد دولت در این صورت بتواند در سال پایانی خود، رضایت ملت را به طور نسبی تامین کند.

بادامچیان با تاکید بر اینکه دولت برای حل مشکلات به ملت و توانمندی های داخلی و اقتصاد مقاومتی اتکا یابد، تصریح کرد: دولت بداند نتیجه انتخابات آمریکا تاثیری در رفع مشکلات اقتصادی مردم نخواهد داشت.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری