سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-26 / 10:45:00

ارتش آمریکا به دنبال تسلط بر دیگر کشورها است

    فرمانداری نیروی زمینی ارتش گفت: ماموریت نیروهای مسلح دفاع از کشور است اما ارتش آمریکا به دنبال تسلط بر دیگر کشورها است. […]

ارتش آمریکا به دنبال تسلط بر دیگر کشورها است

امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در نشست خبری که صبح امروز (سه شنبه) به مناسبت ۲۹ فروردین روز ارتش و بزرگداشت حماسه آفرینی های نیروی زمینی ارتش در ستاد فرماندهی نزاجا برگزار شد، با تبریک اعیاد مبارک شعبان، اظهار داشت: روز ۲۹ فروردین سالروز بزرگداشت حماسه آفرینی های نیروی زمینی ارتش است، ماموریت اصلی نیروهای مسلح و نیروی زمینی ارتش حفظ تمامیت ارضی کشور است که با ولایت مداری توانسته اند به خوبی این ماموریت را به بهترین نحو ممکن انجام دهند.

وی در ادامه به اقدامات نیروهای زمینی ارتش بعد از انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: اولین عرصه درخشش نیروی زمینی و ارتش مقابله با گروهک های تجزیه طلب در جای جایی انقلاب بود، که ارتش تولدی دیگر با انقلاب داشت و توانست با ولایت مداری و ولایت محوری به عرصه دفاع از کشور و انقلاب آمد و در دفاع مقدس توانست دشمن بعثی را در ماه های ابتدایی جنگ شکست دهد و همه پیش بینی های دشمن را با شکست روبرو کرد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ادامه داد: بعد از جنگ همه نیروهای از مرز ها فاصله گرفتند؛ اما نیروی زمینی برای دفاع از کشور در مرزها ماند و با شرارت های گروه های ضد انقلاب مقابله و به پاکسازی روستاها و زمین های کشاورزی را از مین ها پاک کرد. اگر امروز مشعل های جاهای نفت روشن است  و کشاورزی در روستاها و مناطق مرزی غرب  و جنوب غرب کشور برپاست، به برکت مجاهدت های نیروی زمینی است.

امیر حیدری در ادامه به تفاوت های نیروهای مسلح ایران و ارتش آمریکا اشاره کرد و گفت: ماهیت نیروهای مسلح ما بر اساس مبانی و قوانین الهی به وجود آمده و اداره می شود؛ اما ارتش آمریکا این‌چنین نیست از سوی دیگر نیروهای مسلح ایران توسط ولی امر مسلمین جهان و ولایت فقیه و نائب امام زمان (عج) اداره می شود و به دلیل فرماندهی ولایت فقیه در راس فرماندهی نیروهای اقدامات کارکنان مجاهدت در راه خداست و در مقابل  فرمانده ارتش آمریکا کسی است که رذالت آن برای او مشخص است.

وی تفاوت در ماموریت را یکی دیگر از تفاوت های نیروهای مسلح ایران و ارتش آمریکا دانست و گفت: ماموریت نیروهای مسلح دفاع از کشور است اما ارتش آمریکا به دنبال تسلط بر دیگر کشور هاست.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری