سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1400-07-29 / 14:20:00

نیروی هوایی ارتش روز به روز مقتدرتر و قوی‌تر است

    فرمانده کل ارتش تأکید کرد: نیروی هوایی ارتش مثل همه نیروهای مسلح روز به روز مقتدرتر، پای کارتر و قوی‌تر است و دهمین رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت به روز شده عملیات ۱۴۰ فروندی است. […]

نیروی هوایی ارتش روز به روز مقتدرتر و قوی‌تر است

به نقل از ارتش، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در حاشیه مرحله اصلی و فاز عملیاتی دهمین رزمایش اقتدار هوایی فداییان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش و در جمع خبرنگاران گفت: نیروهای مسلح در هر کشوری از جمله کشور ما بایستی برای به روز نگه داشتن خود و اجرای آموزش‌ها که فرا گرفته‌اند رزمایش برگزار کنند.

وی به‌کارگیری تاکتیک‌های فراگرفته شده در میدان نبرد را یکی دیگر از دلایل برگزاری رزمایش دانست و افزود: نیروهای مسلح برای اینکه بتوانند در برابر تغییراتی که در تهدیدات ایجاد می‌شود عملکرد خوبی داشته و بازدارندگی ایجاد کنند، باید با برگزاری رزمایش‌های متنوع آمادگی لازم را کسب کنند.

فرمانده کل ارتش اضافه کرد: از سوی دیگر برای آشنایی نیروهای نظامی با تجهیزات و مهمات جدیدی که به سازمان رزم خود اضافه شده و آشنایی با نحوه کاربرد سیستم‌های فرماندهی، لازم است که هر از گاهی این رزمایش‌ها برگزار شود.

موسوی با اشاره به دهمین رزمایش اقتدار هوایی فداییان حریم ولایت نیروی هوایی ارتش گفت: این رزمایش که اکنون شاهد آن هستیم رزمایش نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است که مراحل مختلف را طی می‌کند. در گذشته رزمایش‌ها در یک منطقه انجام می‌شد، اما اکنون در تمام مناطق مشغول برگزاری رزمایش‌ها هستیم و از یک مرکز فرماندهی، کنترل و هدایت می‌شود و الحمدلله برنامه‌ها دقیق و درست و با یک نمره خیلی خوب اجرا شده و بسیار امیدوار هستیم با اطلاعاتی که داریم برنامه رزمایش تا پایان به همین ترتیب موفق پیش برود.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری