سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-01-26 / 15:55:00

کالاهای اساسی در آستانه ماه رمضان افزایش قیمت نخواهند داشت

    تهران- استاندار تهران با تاکید بر تقویت نظارت بر کالاها گفت: کالاهای اساسی در آستانه ماه رمضان افزایش قیمت نخواهند داشت. […]

کالاهای اساسی در آستانه ماه رمضان افزایش قیمت نخواهند داشت

 انوشیروان محسنی بندپی بعد از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه نظارت گسترده بر بازار و قیمت کالاهای اساسی وجود دارد اظهار داشت: نیازمندی‌های اساسی مردم به طور قابل قبولی تأمین و از لحاظ موجودی اجناس در انبارها به قدر کفایت اقلام ذخیره شده اند.

محسنی بندپی با بیان اینکه در سال جهش تولید باید تلاش کنیم تا اشتغال‌های ایجاد شده حفظ شوند گفت: همه دستگاه‌ها و مردم با هم افزایی و هماهنگی باید جهت به حداقل رساندن آثار ناشی از کرونا فعالیت کنند.

استاندار تهران با تاکید بر اینکه در ماه مبارک رمضان هیچ افزایش قیمتی در کالاهای اساسی نخواهیم داشت افزود: با هرگونه اقدام احتمالی مبنی بر افزایش قیمت در کالاهای پرمصرف در ماه مبارک رمضان به طور جدی پیشگیری خواهد شد و با تقویت نظارت اجازه افزایش قیمت این کالاها را نمی‌دهیم.

وی با اشاره به حمایت از کسب و کارها آسیب دیده از شرایط کرونا گفت: حمایت و مساعدت حداکثری از بنگاه‌هایی که متأثر از شرایط کرونا آسیب دیده‌اند اولویت مهمی است که به اشکال مختلف پیگیری می‌شود.

استاندار تهران به تأمین نیازمندی‌ها و کالاهای اساسی در ماه رمضان اشاره کرد و افزود: ستاد تنظیم بازار بر اساس رصدی که از انبارهای ذخیره کالا به عمل آورده، هیچ کمبودی در تأمین کالاهای اساسی وجود ندارد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری