سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 1650 تاریخ انتشار: 1395-08-24 / 12:56:00

ترامپ خطاب به هوادارانش: با گروههای اقلیت مخالف درگیر نشوید

    رئیس جمهور منتخب آمریکا از هوادارانش خواست تا با مسلمانان، سیاه پوستان و دیگر گروه های مخالف درگیر نشده وبرای دیگران مزاحمت ایجاد نکنند. […]

ترامپ خطاب به هوادارانش: با گروههای اقلیت مخالف درگیر نشوید

رئیس جمهور منتخب آمریکا از هوادارانش خواست تا با مسلمانان، سیاه پوستان و دیگر گروه های مخالف درگیر نشده وبرای دیگران مزاحمت ایجاد نکنند.

 به نقل از آناتولی، « دونالد ترامپ» رئیس جمهور منتخب آمریکا، در مصاحبه با مجله خبری ۶۰ دقیقه خطاب به طرفدارانش گفت: از شما می خواهم که در مقابل مسلمانان و سیاه پوستان،  مهاجرین کشورهای آمریکای لاتین و دیگر گروههای اقلیت معترض ایستادگی نکرده و باعث تخریب اموال عمومی و ایجاد مزاحمت برای اکثریت مردم نشوید.

وی در پاسخ به سئوالی در باره ادامه اعتراضات در شهرهای مختلف آمریکا، رسانه ها را مسبب ایجاد نوعی ترامپ هراسی و اغتشاش در سطح کشور دانسته و در حالیکه اعضای خانواده اش نیز در کنارش بودند گفت: به نظر من وقوع این نوع رفتارها هرچند موقتی ولی در عین حال عجیب و برای کودکان ما آموزه خوبی در بر ندارد. من همه مردم آمریکا را متحد خواهم کرد و از طریق رسانه ها از همه گروه های معترض می خواهم که به اعتراضات پایان دهند.

وی در ادامه افزود: من از حقوق سالانه ۴۰۰۰۰۰ دلاری ریاست جمهوری چشم پوشی کرده و بجای آن فقط یک دلار دریافت کرده و در زمانی مناسب مالیاتهای معوقه خود را پرداخت خواهم کرد.

لازم به ذکر است که « دونالد ترامپ » به عنوان  ۴۵مین رئیس جمهور ایالات متحده مراسم سوگند ریاست جمهوری را  در روز ۲۰ ژانویه ایراد خواهد کرد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری