سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 1650 تاریخ انتشار: 1395-08-24 / 15:30:00

هلاکت یک قاچاقچی و کشف بیش از ۱.۵تن مواد مخدر در سیستان وبلوچستان

    زاهدان - فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان از هلاکت یک قاچاقچی و کشف یک تن و ۶۳۲ کیلوگرم مواد مخدر در سه درگیری مسلحانه خبر داد. […]

هلاکت یک قاچاقچی و کشف بیش از ۱.۵تن مواد مخدر در سیستان وبلوچستان

اهدان - فرمانده نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان از هلاکت یک قاچاقچی و کشف یک تن و ۶۳۲ کیلوگرم مواد مخدر در سه درگیری مسلحانه خبر داد.

 به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان، سردار حسین رحیمی از هلاکت یک قاچاقچی و کشف یک تن و ۶۳۲ کیلو مواد مخدر در سه درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ خبر داد و گفت: چهار قاچاقچی مسلح نیز در این عملیات‌ها دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: ماموران انتظامی شهرستان مهرستان با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، طی چند هفته گذشته از فعالیت یک باند بزرگ که به صورت مسلحانه موادمخدر را از مناطق شرقی به استان‌های مرکزی کشور جا به جا می‌کردند، باخبر شدند.

وی با بیان اینکه بامداد امروز اعضای این باند مسلح در حالی که با یک دستگاه وانت نیسان در محور مهرستان - ایرانشهر اقدام به جا به جایی مواد مخدر می‌کردند، توسط پلیس شناسایی شدند، افزود: راننده خودرو با مشاهده یگان‌های عملیاتی پلیس با انجام حرکات مخاطره آمیز قصد فرار داشت که پس از برخورد با یک دستگاه خودروی عبوری متوقف و سرنشینان آن بلافاصله به صورت مسلحانه با ماموران درگیر شدند.

وی گفت: در این درگیری مسلحانه که حدود نیم ساعت ادامه داشت، ماموران ضمن دستگیری دو قاچاقچی حرفه‌ای که در درگیری با یگان‌های عملیاتی پلیس زخمی شده بودند، دو قبضه سلاح کلاش به همراه ۸۷۲ کیلوگرم تریاک را کشف کردند.

سردار رحیمی با اشاره به درگیری مسلحانه دیگر ماموران پلیس با سوداگران مرگ، افزود: پس از رصد چند روزه اعضای یک باند مسلح موادمخدر، خودرو تویوتا متعلق به این باند در منطقه آب انار شهرستان سراوان توسط پلیس شناسایی شد.

وی افزود: اعضای این باند مسلح که تصور نمی‌کردند، توسط ماموران نیروی انتظامی شناسایی شوند پس از ورود به کمین یگان های عملیاتی و تکاوری با آن‌ها درگیر شدند که ماموران ضمن به هلاکت رساندن یکی از قاچاقچیان، دو عضو دیگر این باند را دستگیر و در پاکسازی منطقه، ۵۱۰ کیلوگرم حشیش به همراه دو قبضه سلاح کلاش و مقادیر متنابهی مهمات را کشف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از دستگیری یک قاچاقچی مسلح دیگر در شهرستان خاش خبر داد و گفت: این قاچاقچی مسلح که با یک دستگاه وانت در حال جابه‌جایی موادمخدر بود، به صورت مسلحانه با ماموران پلیس درگیر و پس از ناتوانی در برابر آتش پرحجم پلیس دستگیر شد و ماموران در بازرسی از خودرو وی ۲۵۰ کیلوگرم تریاک کشف کردند.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری