سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-10 / 09:45:00

تبریک رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به قالیباف

    حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پیامی به قالیباف انتخاب او را به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی تبریک گفت. […]

تبریک رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا به قالیباف

حجت الاسلام سید علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در پیامی به قالیباف انتخاب او را به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی تبریک گفت. متن این به شرح ذیل است:

«مدیریت افتخار بزرگی است که پروردگار متعال آن را بر عهده کسانی قرار داده که با عمل خالصانه خویش در مسیر خشنودی و رضایت مردم گام بر می‌دارند.

حضرت امام خامنه ای «مد ظله العالی»

رئیس محترم مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی ایران

برادر بزرگوار جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف «زید عزه»

سلام علیکم

مسئولیت‌ها در نظام اسلامی برای مردان مؤمن و مجاهد، میدان خدمت و عرصه مجاهدت برای حفظ و تعالی ارزش‌هایی ست که شهیدان والا مقام خون‌های پاک و مقدس خویش را در راه آن تقدیم نموده اند.

اینجانب انتخاب شایسته جنابعالی را به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی که از رویش‌های برجسته انقلاب و مدیران جهادی و ارزشی کشور هستید تبریک عرض می‌کنم. امیدوارم در دوران ریاست شما، مجلس که نقطه‌ی امید مردم برای رفع بسیاری از مشکلات موجود است، خوش بدرخشد و دل مردم و رهبر حکیم و فرزانه انقلاب را شاد نماید و شما نیز چون گذشته کارنامه درخشانی از خدمت به نظام اسلامی را برای خود در تاریخ انقلاب اسلامی ثبت نمائید.

دوام توفیقات شما و سایر نمایندگان محترم را در تحقق انتظارات و رهنمودهای مقام معظم رهبری «مدظله العالی» از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا

سید علیرضا ادیانی»

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری