سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 1687 تاریخ انتشار: 1395-12-03 / 15:27:00

برپایی مسابقات پله نوردی برای آتش نشانان سراسر کشور در برج میلاد

    مدیرعامل برج میلاد در دیدار با مدیرعامل سازمان آتش نشانی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو، از برگزاری مسابقات پله نوردی ویژه آتش نشانان سراسر کشور با هدف زنده نگه داشتن یاد شهدای آتش نشان در برج میلاد خبر داد. […]

برپایی مسابقات پله نوردی برای آتش نشانان سراسر کشور در برج میلاد

مدیرعامل برج میلاد در دیدار با مدیرعامل سازمان آتش نشانی ضمن ادای احترام به مقام شامخ شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو، از برگزاری مسابقات پله نوردی ویژه آتش نشانان سراسر کشور با هدف زنده نگه داشتن یاد شهدای آتش نشان در برج میلاد خبر داد.

 علی درویش پور در دیدار با سعید شریف زاده مدیرعامل سازمان آتش نشانی ابتدا از یادمان شهدای آتش نشان بازدید کرده و با اهدای گل به مقام شامخ شهدای حادثه پلاسکو ادای احترام کرد.

وی سپس ضمن تقدیر از تلاش های شبانه روزی نیروهای آتش نشان گفت: آتش نشانان با رشادت ها و دلاوری های خود آرامش را برای مردم به ارمغان می آورند. آنها به استقبال خطر می روند تا مردم در آسایش و آرامش زندگی کنند.


درویش پور همچنین به برپایی نمایشگاه پوسترهای شهدای آتش نشان فداکار اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه در حاشیه جشنواره فیلم فجر در مرکز همایش های برج میلاد برگزار شد که استقبال خوبی از سوی هنرمندان و اهالی رسانه از این نمایشگاه شد.


وی همچنین از برپایی مسابقات پله نوردی ویژه یادمان شهدای آتش نشان در برج میلاد خبر داد و افزود: این مسابقات 18 اسفند ماه با دعوت از آتش نشان های سراسر کشور در برج میلاد برگزار می شود. این مسابقات به یاد شهدای آتش نشان حادثه پلاسکو است و از تمامی آتش نشان ها دعوت می کنیم که برای حفظ یاد و نام این عزیزان در مسابقات پله نوردی برج میلاد ثبت نام کنند.
مدیرعامل برج میلاد در پایان این دیدار مجموعه ای از پوسترهای نفیسی که پیش از این در نمایشگاه آتشنشانان فداکار به نمایش گذاشته شده بود را به مدیرعامل آتش نشانی اهدا کرد.

برج میلاد مقصد دهمین رالی شهروندی از طهران تا تهران شد


دهمین دوره مسابقات رالی شهروندی با عنوان "از طهران تا تهران" با مقصد برج میلاد ششم اسفند ماه برگزار می شود.


دهمین دوره مسابقات رالی شهروندی "از طهران تا تهران" با هدف توسعه تفریحات ورزشی شهروندی این بار از منطقه تاریخی عودلاجان آغاز می شود و مقصد آن برج میلاد به عنوان نماد مدرن پایتخت است.


این دوره از مسابقات رالی شهروندی با مشارکت شهرداری منطقه 12، سازمان ورزش و برج میلاد خواهد بود، مراسم اختتامیه نیز در گالری غربی برج میلاد برگزار می شود.


بر اساس گزارش روابط عمومی برج میلاد تهران، دهمین دوره مسابقات رالی "از طهران تا تهران" جمعه ششم اسفند ماه برگزار می شود و علاقه مندان به شرکت در این دوره از مسابقات می توانند به ادارات مناطق 22 گانه شهرداری تهران مراجعه کرده و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری