سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-05-01 / 13:05:00

سردار رحیمی : تقویت مهارتهای منابع انسانی ناجا با بهره گیری از ظرفیت‌های فنی

    رئیس پلیس پایتخت گفت: تقویت مهارت‌های فردی و جمعی منابع انسانی نیروی انتظامی با بهره گیری از ظرفیت‌های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور حائز اهمیت است. […]

سردار رحیمی : تقویت مهارتهای منابع انسانی ناجا با بهره گیری از ظرفیت‌های فنی

 سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در گرامیداشت هفته ملی مهارت ضمن حضور و بازدید از سازمان فنی و حرفه‌ای کشور، با رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای گفت و گو کرد.

وی با تبریک فرا رسیدن هفته ملی مهارت به اساتید، مهارت آموزان و کارکنان این سازمان، با اشاره به سابقه همکاری پلیس و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، اظهار کرد: تقویت مهارت‌های فردی و جمعی منابع انسانی نیروی انتظامی با بهره گیری از ظرفیت‌های سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور حائز اهمیت است؛ در بخش اول منظور از تقویت مهارت‌ها در حوزه درون سازمانی آموزش همکاران بنده و خانواده آنان است.

وی افزود: در بخش دوم؛ محور آموزش مشاغل مرتبط با مأموریت‌ها و اقدامات پلیس است. آموزش‌ها با استفاده از ظرفیت پلیس و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور یکی از اقدامات مهم و کارساز است که می‌تواند منشأ خیر و برکات بسیاری در حوزه اشتغال زایی و کمک به پویایی اقتصاد کشور باشد.

وی خاطر نشان کرد: مهم‌ترین دغدغه ام بحث ارتقا آموزش و مهارت محوری منابع انسانی اعم از افسران و سربازان است و البته معتقدم در حوزه سربازان وظیفه که چونان فرزندان خود میدانم تبدیل این مهارت و آموزش به ایجاد فرصت اشتغال کمک می‌کند.

سردار رحیمی بیان کرد: علی رغم تنوع و گستردگی مأموریت‌های بنده و همکارانم، این آمادگی وجود دارد که همکاری‌های فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور توسعه و تداوم یابد و از ظرفیت فرماندهی انتظامی تهران بزرگ جهت این آموزش‌ها استفاده لازم صورت پذیرد و ما این آمادگی را پیش تر نیز اعلام کرده‌ایم؛ تا بتوانیم مبحث آموزش را به صورت جدی و پیگیر دنبال نمائیم.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری