سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-08-18 / 17:59:00

کاهش ۶ تا ۱۰ درجه ای دما در سواحل شمالی و شمال شرق کشور

    طی امروز و فردا با کاهش دما در سواحل شمالی و شمال شرق کشور مواجه خواهیم بود و بیشترین میزان کاهش دما بین ۶ تا ۱۰ درجه سانتیگراد را در شمال شرق کشور شاهد خواهیم بود. […]

کاهش ۶ تا ۱۰ درجه ای دما در سواحل شمالی و شمال شرق کشور

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، امروز در غرب کشور، برخی نقاط استان‌های واقع در شمال غرب و جنوب غرب، استان‌های ساحلی خزر، استان‌های واقع در دامنه‌های زاگرس مرکزی و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی، شمال شرق و جزایر واقع در خلیج فارس بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقت پیش‌بینی می‌شود.

بارش در ارتفاعات شمال غرب، ارتفاعات البرز مرکزی و ارتفاعات شمال شرق به صورت برف است. دریای خزر نیز امروز مواج است.

طی امروز و فردا با کاهش دما در سواحل شمالی و شمال شرق کشور مواجه خواهیم بود و بیشترین میزان کاهش دما بین ۶ تا ۱۰ درجه سانتیگراد در شمال شرق کشور رخ می‌دهد.

از فردا به طور موقت از میزان ابرناکی و بارش در کشور کاسته می‌شود، از بعد ازظهر فردا با ورود موج بارشی جدید به کشور برای استان‌های واقع در نیمه غربی بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید موقت دور از انتظار نیست.

طی روز سه‌شنبه بارش‌ها علاوه بر نیمه غربی، استان‌های ساحلی خزر و دامنه‌های جنوبی البرز را دربرمی‌گیرد و طی روز چهارشنبه و پنجشنبه بارش‌ها به نیمه شمالی کشور، استان کهگیلویه و بویراحمد، شمال استان‌های فارس، بوشهر و کرمان خواهد رسید.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری