سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 1650 تاریخ انتشار: 1395-08-05 / 15:25:00

یک کشته در تصادف خیابان محلاتی

    سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع تصادف مرگبار در خیابان محلاتی خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و دو نفر راهی بیمارستان شدند. […]

یک کشته در تصادف خیابان محلاتی

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع تصادف مرگبار در خیابان محلاتی خبر داد و گفت: در این حادثه یک نفر کشته و دو نفر راهی بیمارستان شدند.

سید جلال ملکی  درباره جزئیات این حادثه گفت: ساعت ۲۳:۵۵ شب گذشته وقوع حادثه تصادف در خیابان شهید محلاتی بعد از خیابان نبرد به سامانه ۱۲۵ اعلام شد و ایستگاه ۲۴ برای امدادرسانی به حادثه دیدگان به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور آتش نشانان در محل حادثه مشخص شد یک خودروی سواری پراید با یک سرنشین با یک دستگاه موتورسیکلت با دو سرنشین به شدت با یکدیگر برخورد کرده اند.

ملکی ادامه داد: در این حادثه راکب موتورسیکلت جان خود را از دست داده بود و سرنشین پراید و ترک نشین موتورسیکلت نیز به شدت مجروح شده بودند.

وی تصریح کرد: از آنجایی که راننده سواری پراید یک خانم بود بر اثر مصدومیت حال مساعدی نداشت که بلافاصله توسط عوامل اورژانس حاضر در محل حادثه به بیمارستان تحویل داده شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: آتش نشانان خودرو و موتورسیکلت آسیب دیده را به حاشیه امن بزرگراه منتقل کردند و با ایمن سازی محل حادثه برای بررسی کارشناسانه علت این حادثه، محل را به کارشناسان پلیس راهور تحویل دادند. عملیات در ساعت ۳۷ دقیقه بامداد به پایان رسید.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری