سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-10 / 10:02:00

تبریک رئیس مجلس سنای پاکستان به «قالیباف»

    رئیس مجلس سنای پاکستان انتخاب «محمد باقر قالیباف» به ریاست مجلس شورای اسلامی ایران را تبریک گفت. […]

تبریک رئیس مجلس سنای پاکستان به «قالیباف»

«محمد صادق سنجرانی» رئیس مجلس سنای پاکستان با صدور بیانیه‌ای از محمدباقر قالیباف به عنوان دوست دیرینه ملت پاکستان یاد کرد و انتخاب وی با رأی بالا و قاطع نمایندگان ملت ایران به ریاست مجلس شورای اسلامی ایران را تبریک گفت.

در بیانیه محمد صادق سنجرانی، ریاست مجلس سنای پاکستان از فعالیت‌های ارزنده و تجارب گرانقدر قالیباف در مناصب پیشین تجلیل و برای وی آرزوی موفقیت شده است.

رئیس مجلس سنای پاکستان در پیام خود آورده است: رئیس جدید مجلس شورای اسلامی، دوست دیرینه پاکستان بوده و از محبوبیت بالایی نزد ملت ایران برخوردار است و ما آقای دکتر قالیباف را دوست نزدیک خود می‌دانیم.

وی همچنین با تاکید بر گسترش بیش از پیش روابط این کشور با جمهوری اسلامی ایران برای تعمیق صلح، ثبات و رفاه در منطقه ابراز امیدواری کرد که روابط برادرانه و نزدیک دو کشور در دوران ریاست قالیباف در مجلس شورای اسلامی بیش از گذشته تحکیم و توسعه خواهد یافت.

رئیس مجلس سنای پاکستان با اشاره به اهمیت همدلی و همکاری روسای مجالس دو کشور، خواستار توسعه مناسبات پارلمانی و تقویت تعاملات منطقه‌ای و جهانی برای مبارزه با شیوع ویروس کرونا شد و در پایان پیام خود آورده است: پاکستان بر ضرورت تقویت همکاری‌های دوجانبه با جمهوری اسلامی ایران تاکید دارد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری