سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-03-13 / 17:31:00

نیروی هوایی ارتش همواره در تامین امنیت آسمان نقشی ستودنی دارد

    فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره در تامین امنیت آسمان ایران اسلامی نقش مهم، مقدس و ستودنی را ایفا می‌کند. […]

نیروی هوایی ارتش همواره در تامین امنیت آسمان نقشی ستودنی دارد

 امیر سرتیپ عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در پایگاه هوایی شهید لشگری مهرآباد از بخش های مختلف بازدید و میزان آمادگی رزمی این یگان را مورد ارزیابی قرار داد.

وی در حاشیه این بازدید، ضمن گرامیداشت سی و یکمین سالگرد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره)، با تاکید بر افزایش و توجه بیش از پیش به یادگیری دانش و علوم فناورانه گفت: یادگیری انواع علوم و فنون، بسیار ارزشمند، مهم، مفید و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است؛ ولی آنچه این علوم را مهم‌تر از سایر شاخصه ها قرار می‌دهد، تاثیر گزاری آنها است که باید مورد توجه قرار گیرد.

فرمانده نیروی هوایی ارتش در ادامه با تاکید براینکه قدردانی از شهدا با سرلوحه قرار دادن روحیه رزمندگی و خدمت گزاری در اجرای ماموریت میسر خواهد شد، خاطرنشان کرد: نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره در تامین امنیت آسمان ایران اسلامی نقش مهم، مقدس و ستودنی را ایفا می کند.

سرتیپ نصیرزاده در ادامه ضمن تقدیر از زحمات کارکنان خدوم پایگاه هوایی شهید لشکری از خداوند منان آرزوی توفیق بیشتر برای آنان خواستار شد.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری