سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 31556 تاریخ انتشار: 1396-01-28 / 09:34:00

11 هزار لرستانی در صف وام ازدواج

    ‌معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: 11 هزار نفر در استان تا پایان سال 95 نتوانستند وام ازدواج دریافت کنند. […]

11 هزار لرستانی در صف وام ازدواج

‌معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان گفت: 11 هزار نفر در استان تا پایان سال 95 نتوانستند وام ازدواج دریافت کنند.

‌‌سیروس حسنوند  اظهار کرد: سال گذشته از طریق بانک‌های دولتی و خصوصی 313 میلیارد تومان به بیش از 30 هزار نفر در استان وام ازدواج پرداخت شد.

وی ادامه داد: البته حدود 11 هزار نفر دیگر نیز که ثبت نام کرده بودند، این تسهیلات را دریافت نکردند و در سال جاری وام ازدواج به آنان پرداخت خواهد شد.

حسنوند گفت: اگر روند سال گذشته را ادامه دهیم، پیش‌بینی می‌کنیم در سال جاری بالغ بر 320 میلیارد تومان در بحث وام ازدواج پرداختی داشته باشیم.

معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان لرستان با بیان اینکه حمایت استاندار در این زمینه خیلی موثر بود، افزود: بیشتر بانک‌های دولتی و خصوصی همکاری خوبی با ما داشتند البته چندین بانک نیز عملکرد خوبی نداشتند.

وی خاطرنشان کرد: تا تیر ماه 95 وام سه میلیون تومانی پرداخت شد اما بعد از آن زمان این مبلغ به 10 میلیون تومان افزایش یافت.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری