سیاسی
روزنامه امروز
کد خبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1397-03-30 / 12:55:00

داور موفق هرمزگانى ووشو در جام پارس قضاوت مى كند

    به نقل از روابط عمومى هيأت ووشو هرمزگان، عليرضا بهرمن داور هرمزگانى ووشو به منظور آمادگى بيشتر در بازى هاى آسيايى ٢٠١٨ جاكارتا به جام پارس دعوت شد. […]

داور موفق هرمزگانى ووشو در جام پارس قضاوت مى كند

به گزارش افکار :داور موفق هرمزگانى ووشو در جام پارس قضاوت مى كند/ بهرمن گفت: پس از پايان محروميتم اين نخستين قضاوتم در يك تورنمنت بين المللى است.

به نقل از روابط عمومى هيأت ووشو هرمزگان، عليرضا بهرمن داور هرمزگانى ووشو به منظور آمادگى بيشتر در بازى هاى آسيايى ٢٠١٨ جاكارتا به جام پارس دعوت شد.

گفتنی است:جام پارس به عنوان يكى از تورنمنت هاى معتبر بين المللى كه هر دو سال يك بار به ميزبانى كشورمان برگزار مى شود قرار است از يكم لغايت چهارم تيرماه سال جارى به ميزبانى شهر گرگان برگزار شود.

وتاکنون حضور 10 کشور دومنیکن، ویتنام، ازبکستان، افغانستان، پاکستان، سوئد، عراق، لبنان، هند و اندونزی در این رقابت ها قطعی شده است و امکان حضور تیم های آلمان، ایتالیا و یونان نیز وجود دارد.

عليرضا بهرمن در اين خصوص اظهار داشت: این پیکارها کمک شایانی به روند آماده سازی ووشوکاران ایران به منظور حضوری قدرتمند در بازی های آسیایی 2018 جاكارتا دارد.

وى ادامه داد: حضور ورزشکاران مدعی کشورهای صاحب نام ووشو، تمرین مناسبی برای ووشوکاران ایرانی به منظور مدال آوری در بازی های آسیایی است.

رئيس هيأت ووشو هرمزگان گفت: فاصله زمانی اندک برگزاری جام پارس با بازی های آسیایی و شرکت اکثر کشورهای قدرتمند موجب شده بیشتر مدعیان آسیا برای شناسایی نقاط قوت و ضعف خود قبل از بازی های آسیایی در این رقابت ها شرکت کنند چراكه هجدمین دوره بازی‌های آسیايى از 27 مرداد ماه امسال به میزبانی شهر جاکارتا پایتخت اندونزی برگزار می شود.

بهرمن در ادامه افزود: چین به عنوان یکی از قدرت های اصلی ووشو جهان برای فاش نشدن توانایی ورزشکارانش پیش از بازی های آسیایی و تکرار شکست مقابل ایران از حضور در این مسابقات خودداری کرده است.

وى در ادامه گفت: رقابت هاى بين المللى جام پارس به آمادگى ام جهت قضاوت بهتر در بازى هاى آسيايى كمك خواهد كرد چراكه پس از پايان محروميتم مى بايست در بالاترين سطح مسابقات ووشو قضاوت كنم.

کفتنی است که عليرضا بهرمن داور بين المللى ووشو كشورمان به دليل عدم قضاوت براى ورزشكار رژيم غاصب صهيونيستى در رقابت هاى ووشو ٢٠١٤ قهرمانى جهان در تركيه به مدت دو سال از قضاوت محروم شد.

هفتمین دوره رقابت های بین المللی ووشو پارس سوم و چهارم تیرماه در گرگان برگزار می شود.

تیم های حاضر در این رقابت ها از اول تیرماه وارد گرگان خواهند شد و دوم تیر مراسم افتتاحیه این مسابقات با حضور مسؤولان فدراسیون ووشوی ایران، ورزشکاران، ناظران فدراسیون جهانی و آسیایی برگزار می شود.

حسن عباسی

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری