سیاسی
روزنامه امروز
    Row Error
کدخبرنگار: 101 تاریخ انتشار: 1399-07-22 / 21:16:00

نیروی هوایی ارتش توان مقابله با هر نوع تهدیدی را دارد

    فرمانده نیروی هوایی ارتش گفت: نیروی هوایی ارتش توان مقابله با هر نوع تهدیدی را دارد و هیچ ترس و واهمه ای از دشمنان نداریم و برای رسیدن به هدف متعالی که نابودی دشمنان اسلام است تلاش می کنیم. […]

نیروی هوایی ارتش توان مقابله با هر نوع تهدیدی را دارد

به نقل از روابط عمومی نهاجا، امیر سرتیپ خلبان عزیز نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در حاشیه مراسم دانش آموختگی دانشگاه های افسری اظهار داشت: مراسم دانش آموختگی مشترک بین نیروهای مسلح بسیار خوب و وحدت آفرین برگزار شد و موجب شادی دل رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) و مورد تقدیر ایشان قرار گرفت.

وی افزود: این مراسم نمونه و الگوی خوبی برای تمامی مراسمات در نیروهای مسلح و با هدف وحدت، برادری و هم افزایی نیرو برگزار شد تا بتوانیم با دشمنان متجاوز مقابله کنیم.

امیر سرتیپ نصیرزاده اظهار کرد: رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در بیانات گوهربار خود تاکید کردند که دانشجویانی که وارد دانشگاه های افسری می شوند هدفی مقدس و متعالی دارند و بهترین جوانان جامعه ما هستند و باید تلاش کنند تا به دانش خود اضافه کرده و با هدف متعالی که به آن ها انگیزه ای مضاعف می دهد، به درجات عالی نظامی و اخلاقی برسند.

وی ادامه داد: در بحث مقابله با ویروس منحوس کرونا، وظیفه سنگینی بر عهده داریم زیرا هم مسئول سلامتی خود و کارکنان خود هستیم و هم باید حداکثر امکانات و تجهیزات را برای کمک به آحاد مردم فراهم کنیم که در این زمینه نیروی هوایی همگام با تمامی نیروهای مسلح از ابتدای شیوع این ویروس درکنار مردم بوده است و بیمارستان بعثت نهاجا و هم چنین بیمارستان های شهرهای دیگر در اختیار بیماران قرار گرفته است و در بحث کمک های مومنانه نیز، نهاجا به قوت به کمک و مساعدت به مردم نیازمند ادامه می دهد.

فرمانده نیروی هوایی خاطر نشان کرد: اقتدار نظامی یکی از مولفه های اصلی قدرت ملی است و امروز نیروی هوایی ارتش توان مقابله با هر نوع تهدیدی را دارد و هیچ ترس و واهمه ای از دشمنان نداریم و برای رسیدن به هدف متعالی که نابودی دشمنان اسلام است تلاش می کنیم.

نظر شما
ارسال دیدگاه

گزارش تصویری